Duża kubatura

Hale, magazyny, restauracje, namioty, agro ecosun, szklarnie, kościoły

wygodne ogrzewanie przyjemne ciepło

 

Promienniki wysokotemperaturowe ECOSUN produkowane są o mocach 1200, 2400, 3600 W.

Służą do ogrzewania obiektów wielkokubaturowych typu hale przemysłowe, sportowe, magazynowe itp. Promiennik tego typu jest również odpowiedni do zapewnienia komfortu cieplnego w strefie (średnica = wysokość) na zewnątrz i wewnątrz, np. na rampach załadunkowych i trybunach.

Po uruchomieniu powodują natychmiastowy wzrost temperatury, dzięki czemu nie jest konieczne wcześniejsze nagrzewanie pomieszczenia gdyż jesteśmy cały czas w strefie promieni.

Hale produkcyjne oraz magazyny możemy ogrzewać promiennikami wysokotemperaturowymi w dwojaki sposób: całe pomieszczeniu lub strefowe.

 

Sposoby ogrzewania dużej kubatury

 

Hale produkcyjne oraz magazyny możemy ogrzewać promiennikami wysokotemperaturowymi w dwojaki sposób: całe pomieszczeniu lub strefowe.

Pierwsze rozwiązanie polega na rozmieszczeniu promienników nad całym pomieszczeniem równomiernie dzięki czemu jest stała, jednakowa temperatura.

Drugie rozwiązanie polega na strefowym ogrzewaniu miejsc pracy, w których pracownicy spędzają większość czasu jak np. miejsce przy maszynie szwalniczej.

Nad takim stanowiskiem pracy zawieszamy promiennik wysokotemperaturowy, który ma za zadanie utrzymać odpowiednią temperaturę w danej strefie. Reszta pomieszczenia może mieć niższą temperaturę.

Rozwiązanie bardzo ekonomiczne – to tak zaprojektować podłogę, żeby się nagrzała i zakumulowała ciepło z nocnej taryfy. Układ rano się wyłączy i będzie ciepło równomiernie, a nad stanowiskiem powinien wisieć element niskotemperaturowy sterowany strefowo.

 

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie rotal.pl/ogrzewanie-duzej-kubatury/

 

TYP: ECOSUN

MOC:1200, 2400, 3600 Watt

WYMIARY: w zależności od mocy promiennika

TEMP. POWIERZCHNI: 280 ºC

IP: IP44

GWARANCJA: 10 LAT

PRODUCENT: Rotal Zakład Ogrzewania Alternatywnego

Wszystkie produkty posiadają znak CE.

Montaż zgodnie z załączoną instrukcją.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl